,,Pasakų šalyje‘‘ 

Muzikinė programa ,,Pasakų šalyje'' iš dalies paremta Editos Lei pasakų motyvais. Mamos Aurelijos ir jos dukrytės Gabrielės duetas, pristato teatralizuotą pasirodymą ir tarsi apdainuoja istorijas iš knygų puslapių, prabildamos net herojų balsais. Nuotaikingos dainos lengvai sukurs  šventinę nuotaiką, o žaismingi  tekstai privers vaikučius ir jų tėvelius dainuoti kartu. Didelę patirtį scenoje turinti Aurelija Čižauskaitė-Butkaliuk tiki, kad suteiks mažiesiems klausytojams daug gražių emocijų. O dar visai maža, bet turinti nemažą patirtį scenoje, Gabrielė Butkaliuk, suteiks žavesio bet kokiam pasirodymui ir džiugins tiek mažus tiek didelius klausytojus. 

Trumpai norime pristatyti atlikėjas:

Aurelija Čižauskaitė-Butkaliuk - dainininkė, televizijos projektų Iššūkis žvaigždėms: Dainų 10", "Lietuvos balsas" finalininkė ir prizininkė, 5 kartus televizijos konkurso „Dainų dainelė“ laureatė, dainavusi su įvairiais orkestrais, band'ais, chorais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Gabrielė Butkaliuk (7 m.) - pirmąjį įrašą atliko ir į sceną žengė būdama 2 metukų, dalyvauja įvairiuose projektuose, konkursuose, festivaliuose, tačiau labiausiai mergaitė sužibėjo LRT Projekte "Du balsai viena širdis".

 Tad nuo šiol, apie Lietuvoje egzistuojantį Fėjų slėnį,  galite ne tik perskaityti Editos Lei knygose, bet Aurelijos ir Gabrielės dėka, turite galimybę išgirsti ir muzikinę pasaką. Beje ją galite net pasikviesti į savo miestą, mokyklą ar šventę. Aurelija su Gabriele supakuos istorijas į paslaptingus lagaminus ir juos praskleidus, bet kuriam Lietuvos kampelyje, pasklis muzikinė magija. 

Pageidaujant surengti šventę savo mieste, mokykloje ir visur kur pageidausite, kreipkitės nurodytais kontaktais:

Aurelija Čižauskaitė-Butkaliuk  tel. 8 (604) 39999 el. paštas aurelija.cizauskaite@gmail.com

Renginio pristatymas:

 

 

 


Krepšelis