Fėjų slėnio Pasakų pasaulis vis labiau populiarėja kaip erdvė individualioms šventėms, ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Labai džiugina, kad slėnio lankytojai pamatę erdves, išskyrus  mūsų organizuojamų, dar ir patys pasiūlo įvairiausių idėjų ne tik gimtadieniams, bet ir susitikimams, teminėms ekskursijoms, fotosesijoms…

Būtent dėl išankstinių užsakymų, negalime paskelbti pastovaus laiko, skirto pavieniams lankytojams. Tačiau, kai tik įsitikiname, kad savaitgalį turime laisvą laiką, arba  renginys atšaukiamas, visada paskelbsime lankymo valandas Fėjų slėnis facebook paskyroje, instagram  ir  mūsų svetainėje, fejuslenis.com.  O jei nėra paskelbto laiko, arba atvykstate iš toli, o mūsų skelbiamas laikas Jums netinka, visada skambinkite nurodytu telefono numeriu. Būna įvairiausių situacijų ir mes būtinai suorganizuosime kaip ir kada šventės metu patekti į slėnį, prasilenkiant su šventės dalyviais.

Atminkite, kad visada geranoriškai priimame kiekvieno pageidavimus ir stengiamės rasti išeitį, kad kelionė į Pasakų pasaulį ir išliktų pasakiška. Visiems gražių dienų linki Fėjų slėnio kolektyvas.

Fėjų slėnio Pasakų pasaulis Verkių g. 29 Vilnius Ogmios miestas 

Visais klausimais dėl galerijos kreipkitės

+370 675 66660

[email protected]

Fėjų slėnio autorė Edita Lei 8 (659) 11911

Krepšelis

Krepšelis tuščias.