Alcheminė kelionė

Pasaka, magija ir kvapai - tobulas derinys, kuris gali nunešti Jūsų sielą į kitokį, neatrastą, kvapnų, gražiai mistinį svajonių pasaulį, kur karaliauja fėjos, murmena elfai, kužda miško dvasios... jie  visi gyvi ir tikri, norintys mums padėti ir parodyti, kad kiekvieno iš mūsų gyvenimas yra pasaka -  tikra, nupinta iš išgyvenimų, minčių, patirčių ir svajonių. Na, o svajonės pildosi, - tereikia tik labai labai norėti...
 
Keliaukite Fėjų slėniu su fėjomis, gnomais ir kitais įdomiais bei nežemiškais gyventojais bei kvapų aromaterpijos eksperte. 
Pakliuvę čia nusikelsite į fantazijų šalį, kur prarasite laiko nuovoką ir toli paliksite realybę, pažinsite organinius kvapus, kurie sumišę su pasaka dar ilgai tvyros ore bei paliks Jums neišdildomą įspūdį. 

Pažinsite fėjas ir kvapus, aromaterapijos galią, susipažinsite su aliejų panaudojimo būdais bei pasigaminsite savo mišinį. Kelionėje kiekvienas kursite savo pasaką, - pozityviomis ir ramiai banguojančiomis mintimis paleisite svajones, kurios neabejotinai išsipildys realiame pasaulyje.

Yra atskira erdvė vaišėms, kurias galite atsinešti.

Renginio trukmė: iki 3 val. 
Renginio kaina iki 10 žmonių: 489 EUR (papildomas asmuo 44 EUR).
Rezervuokite laiką: el.p.: [email protected] / tel.: 8 65 699 699 

Krepšelis

Krepšelis tuščias.