Mandalų kūrybos ir interpretavimo vakaras

Pažadinkite savo vidinį vaiką ir atraskite harmoniją kelionėje po Fėjų slėnį, o kurdami savąją mandalą pasinerkite į meditacinį procesą.

Nuo seno mandala laikoma ypatinga simboline struktūra, turinčia galingų, o magiškuose ritualuose — net stebuklingų ypatybių. Savęs pažinimo, terapiniuose, emocinio intelekto ugdymo kontekstuose  mandala laikoma psichikos visuotinumo simboliu, kuris vaizduoja apskritimu judantį vyksmą, kuriantį individualybės centrą. 

Žodis iš sanskritų kalbos “mandala” lietuviškai skamba kaip “mano dalia”. Jos sutvėrimas kai kuriose šalyse praktikuojamas siekiant atkurti žmogaus darną su pačiu savimi ir kosmosu, grąžinti sveikatą ir gyvenimo prasmės jausmą. 

Psichoterapiniame procese spontaniškai bei inuityviai sukurta mandala visuomet siunčia žinutę iš pasąmonės, padeda suprasti esmingiausias asmenybės temas, pamatyti jų priežastingumą, saugiai išgyventi jaudinančias būsenas, jas stiprinti, keisti pageidaujama kryptimi. 

Kaip atrodo Jūsų sielos mikrokosmosas? Kiek stipri Jūsų savastis? Kokiame kelyje šiandien esate?

Nupieškite savo mandalą ir saugiame terapiniame rate susipažinkite ir įsivertinkite save ČIA ir DABAR . 

Mandalas piešti, kartu jas skaityti ir interpretuoti kviečiame su dailininke, dailės terapeute Vaida Virbalaitė (VDA, LSMU). 

„Mandalų sutvėrimą išgyvenu kaip mane pačią ir visą pasaulį saugantį maldos – meditacijos ritualą. Tai impulsyvus ir spontaniškas procesas, kurio metu vyksta susitelkimas, prasminga kelionė į savasties centrą. Esu nupiešusi daugybę mandalų struktūrų. Visas jas saugau, matau ir smalsiai tyrinėju jų pokyčius. Dailės terapeuto kompetencija leidžia kokybiškai interpretuoti piešinius, įžvelgti patiriamas būsenas, kelti klausimus apie įžvalgose glūdinčią problematiką,  suprasti ir įvertinti transformacijos būtinybę arba... džiaugtis savipakankamomis akimirkomis. Žinių apie mandalų tyrinėjimą semiuosi iš C.G. Jungo, A.I. Kopytino, J. Kellog — psichoterapeutų bei meno terapijos specialistų, kurie mandalas naudojo kaip reikšmingą savo klientų psichoemocinės būsenos diagnostinį įrankį. Taip pat vertinga patirtimi laikau ir savo pačios mokymosi bei pažinimo kelią.“

Asmeninės mandalos kūrybai nereikalingi meniniai įgūdžiai, visos kūrybos priemonės suteikiamos.

Svarbu: vyks gilus kūrybinis – terapinis procesas, kurio metu dalinsimės refleksijomis. 

Yra atskira erdvė vaišėms, kurias galite atsinešti.

Renginio trukmė — apie 3 val. 

Renginio kaina iki 10 žmonių: 489 EUR (papildomas asmuo 44 EUR).

Rezervacijos ir informacija: el.paštu: renginiai@fejuslenis.lt / mob. tel.: 8 65 699 699

0

Krepšelis