Muzikinė programa 'Pasakų šalyje"

Muzikinė programa ,,Pasakų šalyje'' iš dalies paremta Editos Lei pasakų motyvais. Mamos Aurelijos ir jos dukrytės Gabrielės duetas, pristato teatralizuotą pasirodymą ir tarsi apdainuoja istorijas iš knygų puslapių, prabildamos net herojų balsais. Nuotaikingos dainos lengvai sukurs  šventinę nuotaiką, o žaismingi  tekstai privers vaikučius ir jų tėvelius dainuoti kartu. Didelę patirtį scenoje turinti Aurelija Čižauskaitė-Butkaliuk tiki, kad suteiks mažiesiems klausytojams daug gražių emocijų. O dar visai maža, bet turinti nemažą patirtį scenoje, Gabrielė Butkaliuk, suteiks žavesio bet kokiam pasirodymui ir džiugins tiek mažus tiek didelius klausytojus. 

Trumpai norime pristatyti atlikėjas:

Aurelija Čižauskaitė-Butkaliuk - dainininkė, televizijos projektų Iššūkis žvaigždėms: Dainų 10", "Lietuvos balsas" finalininkė ir prizininkė, 5 kartus televizijos konkurso „Dainų dainelė“ laureatė, dainavusi su įvairiais orkestrais, band'ais, chorais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Gabrielė Butkaliuk (7 m.) - pirmąjį įrašą atliko ir į sceną žengė būdama 2 metukų, dalyvauja įvairiuose projektuose, konkursuose, festivaliuose, tačiau labiausiai mergaitė sužibėjo LRT Projekte "Du balsai viena širdis". 


Tad nuo šiol, apie Lietuvoje egzistuojantį Fėjų slėnį,  galite ne tik perskaityti Editos Lei knygose, bet Aurelijos ir Gabrielės dėka, turite galimybę išgirsti ir muzikinę pasaką. O sužinoję kur  yra slėnis  ir kas jame gyvena pasiimti žemėlapį ir patraukti į kelionę ieškoti fantazijų pasaulio, kuris slepiasi Vilniuje, Verkių g. 29. Bet jei kelionė neįmanoma, nebėda, pasaką galite pasikviesti į savo miestą. Aurelija su Gabriele supakuos istorijas į lagaminus ir juos praskleidus, bet kuriam Lietuvos kampelyje, pasklis muzikinė pasaka.


Pageidaujant surengti šventę savo mieste, mokykloje ir visur kur pageidausite, kreipkitės nurodytais kontaktais:

Fėjų slėnis tel: 8 (656) 99699   el.paštas [email protected]

Aurelija Čižauskaitė-Butkaliuk  tel. 8 (604) 39999 el. paštas [email protected]